تيپ تاپ وب
شرکت توسعه ماشین بیستون راه

شرکت توسعه ماشین بیستون راه ، کارخانه آسفالت ، سازنده کارخانه آسفالت ،  انواعکارخانه آسفالت ، قیمت کارخانه آسفالت ، سازنده کارخانه آسفالت در تهران

 از زمان اختراع چرخ که باعث انقلابی در پیشرفت حمل و نقل زمینی شد  انسانها به مرور متوجه شدند که برای سرعت بخشیدن به حمل و نقل نیاز به جاده هایی دارند که بتوان در آن جاده ها با سرعت مطمئنه تردد کرد که خود این جاده ها می بایست طوری طراحی و ساخته می شدند که از زمان حرکت بتوان پیش بینی کرد که چند ساعت بعد محموله در مقصد خواهد بود . اولین آثار راه‌سازی به حدود ۴۰۰۰ سال پیش از میلاد برمی‌گردد که جاده‌های سنگ‌فرش درشهر اور در عراق امروزی یا مسیرهای ساخته شده از چوب در مناطق باتلاقی گلاستونبری انگلستان نمونه‌هایی از آن می‌باشند.

مهندسین راه‌ ساز اواخر قرن۱۸برای ساخت‌ جاده  تنها از سنگ، شن و ماسه و آب استفاده می‌کردند و آب تنها ماده ارزان و در دسترسی بود که می‌توانست در قالب یک ماده‌ی چسبنده سطح جاده را یک‌دست کند.

شرکت توسعه ماشین بیستون سازنده بگ فیلتر کارخانه آسفالت

مشخصات بگ فیلتر :

بگ فیلتر در کارخانه آسفالت این دستگاه مانند جاروبرقی عمل کرده و نوعی از سیستمهای غبارزدایی دارای راندمان بالا می باشد که در ابعاد مختلف با توجه به تعداد کیسه های مورد استفاده در آن که بصورت عمودی و آویزان بوده و معمولاً از ۱۵۰ ، ۲۰۰ ، ۳۰۰ یا ۴۰۰ کیسه ای می باشد که خود کیسه های آن هم انواع مختلف و معمولاً از جنس پلی استر یا نومکس با تحمل درجه حرارتهای مختلف که میانگین از ۱۴۰ تا ۲۰۰ درجه یا بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد .

کیسه های مورد استفاده  طوری طراحی و دوخته می شوند که بتوانند گرد و غبار معلق در فضای بگ فیلتر ، حدود یک میکرون را به خود جذب کرده و تقریباً بین ۹۵ تا ۹۹ درصد هوای عاری از گرد و غبار به بیرون هدایت می کند .

این کیسه ها در یک محفظه فلزی یا سبد که از جنس گالوانیزه و یا آهن آبکاری شده در اندازه های مختلف همسایز کیسه ها ساخته می شود قرار میگیرند تا در اثر مکش و ایجاد شوک توسط هوای پرفشار شکل خود را حفظ کرده تا عملیات مکش و شوک مجدداً انجام گردد .

کارخانه آسفالت سیار ، موبایل ، پرتابل پس از آنکه انسان آموخت برای حمل و نقل بهتر و سریعتر جاده ها را با آسفالت بپوشاند و از علائم راهنمایی و رانندگی مانند تابلوها و خط کشی استفاده نماید تا ضمن رعایت ایمنی و با ایجاد مقررات عبور و مرور سلامتی مسافران و بار را تضمین کند به یکباره کارخانه آسفالت های ثابت در هر شهر و روستایی قد علم کرده تا با تولید آسفالت ضمن آسفالت کردن جاده ها و شهرها و روستاها سود قابل توجهی عاید این قشر از مهندسین راه نماید.

سازنده بچینگ تر ، خشک

امروزه بتن به عنوان یکی از مصالح اصلی در پروژه های ساختمانی مطرح است و لذا مساله نحوه تامین بتن مورد نیاز با کمیت و کیفیت مورد نظر اهمیت ویژه ای دارد . با توجه به حجم و نوع و محل کارگاه با تحلیل سود و زیان می توان در مورد اینکه بتن در کارگاه ساخته شود و یا از کارخانه تولید بتن آماده به محل حمل شود، تصمیم گیری کرد.

همچنین با افزایش تکنولوژی و نیاز مبرم به  پروژه های بزرگ مانند سدها و تونل ها و مواردی که نیاز به بتن ریزی بالایی دارند وجود دستگاه بچینگ امری ضروری محسوب میشود.

تاریخچه بتن سبک (فوم بتن)

بتن سبک هوادار یا CellularLightweight Concrete از سال ۱۹۲۳ میلادی در کشور آمریکا، هلند و بعدها در کشور آلمان مورد توجه قرار گرفت. توسعه وسیع بتن سبک، بنابر نیازمندیهای وسیع آن در پروژه های بزرگ ساختمانی از سال ۱۹۸۰ آغاز گردید و در این سال شرکت Voton با همکاری دانشگاههای آلمان و اروپا و شرکت Aning-Jonson آمریکا استفاده از این محصول را بصورت گسترده در جهان معرفی کرد.

فوم بتن در سال ۱۳۸۰ با ساخت کارخانه بلوک CLC وارد بازار ایران شد و از چند سال بعد، در کف سازی و شیب بندی بام در پروژه ها به کار گرفته شد.

امروزه استفاده و بکارگیری بتن سبک یا فوم بتن به عنوان یک متریال سبک و مقرون بصرفه در کشور های مختلف رایج شده است. روسیه، آمریکا، آلمان، چین، رومانی و ایتالیا از پیشگامان و از بزرگترین تولید و مصرف کنندگان این محصول هستند. ولی اسقبال گسترده آن از سال ۱۳۸۷ با آشنایی بیشتر مسکن سازان با این محصول، و بوجود آمدن شرکتهای متعدد فوم بتن رونق گرفت .

(0) نظر
برچسب ها : کارخانه آسفالت - سازنده کارخانه آسفالت - انواعکارخانه آسفالت -قیمت کارخانه آسفالت -سازنده کارخانه آسفالت در تهران
روش های نصب درب ضد سرقت

برای نصب درب ضد سرقت دو روش متداول وجود دارد

روش اول نصب درب ضد سرقت :

در حین عملیات نصب می توان چهار چوب درب ضد سرقت را بصورت جداگانه نصب نمود در این حالت میبایستی چهار چوب از لنگه جدا شده با مصالح بنایی مانند دوغاب سیمان به دیوار اطراف متصل گردد. باید دقت نمود هنگام نصب چهار چوب و دوغاب ریزی با نصب تیرک های چوبی از جمع شدن چهار چوب جلوگیری گردد؛

در این روش بدلیل اینکه پس از نصب چهار چوب سایر عملیات بنایی ساختمان درب ضد سرقت دچار آسیب ورنگ رفتگی نگردد.

درب ضد سرقت

روش دوم نصب درب ضد سرقت :

در این روش در حین عملیات نباید یک فرم انتظار در محل نصب می گردد.

اندازه داخل به داخل فریم انتظار باید ۱سانتی متر از چهار چوب درب ضد سرقت بیشتر باشد .

در این روش نصب درب ضد سرقت پس از نازک کاری وقبل از لایه رنگ اخر ساختمان انجام میگیرد وطبیعتا” چون درب ضد سرقت در پایان کار نصب می شود حفاظت از درب بسیار آسانتر و احتمال آسیب دیدگی آن بسیار کمتر است.


مقاله پیشنهادی : انواع درب ضد سرقت موجود در بازار ایران


همچنین بدلیل اینکه در این روش درب وچهار چوب درب ضد سرقت بصورت همزمان نصب میگردد رگلاژدرب بسیار ساده تر است

در نصب فریم انتظار برابر با تراز کف تمام شده طبقه باشد همچنین جهت حفظ زیبای ذرب ضد سرقت و امکان نصب روی روکوب چوبی روی دو طرف فریم درب ضد سرقت بهتر است عرض دیوار برابر ۱۶تا ۱۸ سانتی متر باشد .

در این روش میتوان چهار چوب درب ضد سرقت را به فریم انتظار با پیچ ویا با جوشکاری نصب نمود .
و برای عایق شدن چهار چوب پیشنهاد می گردد داخل چهار چوب درب ضد سرقت با فریم پلی ارتان پر می گردد ؛برای کاهش هزینه می توان از دوغاب سیمان بجای فریم پلی ارتان استفاده کرد.

(0) نظر
برچسب ها : درب ضد سرقت
سئو چیست ؟ و چرا به سئو سایت احتیاج دارید؟

سئو چیست ؟

سئو سایت یا بهینه سازی وب سایت در لاتین Search Engine Optimization به معنی بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو یا به زبان ساده تر قابل خواندن کردن وب سایت برای موتور جستجو گوگل با استفاده از پارامتر های ارائه شده توسط موتور جستجوی گوگل.

سئو سایت به دو بخش اصلی تقصیم بندی می شود:

سئو داخلی و خارجی

 

سئو داخلی یا درون صفحه ای  (ON PAGE SEO)

به تمامی فعالیت هایی بهینه سازی وب سایت که در داخل وب سایت شما انجام می شود و کاملا در اختیار شما می باشد سئو داخلی گفته می شود. یک طراحی سایت خوب و استاندارد می تواند بهترین قدم ابتدایی باشد.فراموش نکنید که یک وبسایت حرفه ای که میخواهد نتایج اتدایی گوگل را فتح کند به پشتیبانی سایت حرفه ای هم احتیاج دارد.

سئو خارجی یا خارج صفحه ای  (OOF PAGE  SEO)

آن بخش از فعالیت های سئو که خارج از وب سایت شما انجام می شود که شامل فعالیت در شبکه های مجازی و لینک سازی های تخصصی می باشد سئو خارجی گفته می شود.

انواع روش های سئو سایت :

سئو سیاه و سفید

سئو سفید یا کلاه سفید:

در این روش بهینه سازی و سئو سایت بر منای قوانین و پارامتر های ارائه شده توسط موتور جستجوی گوگل انجا می پذیرد به زبان ساره تر روند طبیعی و پله به پله برای رسیده به رتبه هاب بالاتر طی می شود که  زمان بر ، هزینه بر و پایداتر است

سئو سیاه یا کلاه سیاه:

در این روش هرآنچه در بالا گفته شد نادیده گرفته می شود و عمدا از پایداری بسیار پایینی برخوردار است و مثال آن در زندگی های ما افرادی هستند که می خواهند راه ۱۰۰ ساله را یک شبه طی کنند.

چرا به شما به سئو سایت احتیاج دارید؟

چرا به شما به سئو سایت احتیاج دارید؟

در نظر بگیرید خود شما قصد خرید خدمات یا کالایی را دارید و میخواهید از طریق اینترنت کالا و خدمات مد نظرتان را پیدا کنید  ۹۸% افراد از موتور جستجوی گوگل استفاده می کنند و بیشترین شانس با وب سایت هایی هست که در صدر نتایج گوگل حضور دارند

پس اگر میخواهید افرادی که در اینترنت به دنبال کالا و خدمات شما هستند شما را پیدا کنند و از این طریق کسب و کار خود را گسترش دهید شک نکنید که سئو تنها گزینه پیش روی شماست.

سئو را خودم انجام دهم یا از خدمات سئو یک متخصص سئو استفاده کنم؟

اگر شما در زندگی شخصی خودتان خودتان را درمان می کنید خودتان ماشینتان را تعمیر می کنید و یا خودتان موهای سرتان را اصلاح میکنید ویا..و تمامی این کارها را به دستی انجام میدهید و انجام این کارها باعث این نمیشود که به بقیه کارهایتان نرسید در انجام سئو توسط خودتان کوچکترین شکی نکنید او از همین الان شروع کنید.

اما اگر میخواهید هر کاری را به روش درستش انجام دهید و وقتتان را به حرفه و صنعت خودتان اختصاص دهید پیشنهای می کنیم از یک متخصص سئو کمک بگیرید.

شما میتوانید برای دریافت مشاوره رایگان و انجام سئو سایت خوتان با من محمد یاسین ویسی تماس بگیرید.

(0) نظر
برچسب ها : سئو-سئو سایت-خدمات سئو-طراحی سایت-پشتیبانی وب سایت
تولید کننده و مجری تخصصی اسکلت فلزی و سقف عرشه فولادی

تولید کننده و مجری تخصصی

   اسکلت فلزی و سقف عرشه فولادی

   با افزایش روز به روز جمعیت و توسعه جوامع انسانی شهرنشین ، نیاز به ساختمانهای بلند مرتبه با استحکام و کیفیت پدیدار گردید. دراین بین عدم یکسان بودن سرعت عرضه و تقاضای ساختمان و به طبع آن تعجیل درساخت و سازها درکنار عواملی همچون نبود تخصص و دانش فنی گروه های سازنده ، ضعف درمهارت ها و اجرای صحیح قوانین و مقررات ساخت صحیح در اکثر سازه های فولادی باعث کاهش کیفیت مطلوب بنیان ساختمانها گردید.

شرکت فنی مهندسی بام گستر دیبا درسال 1385  با هدف ارائه خدمات فنی و مهندسی متمایز درعرصه سازه های فولادی با پشتوانه تجربه، تخصص و دانش فنی نیروهای متخصص خود در زمینه اسکلت فلزی و سقف عرشه فولادی شروع به فعالیت نموده  است.

 

(0) نظر
برچسب ها :
نردبان کابل

نردبان کابل

انواع نردبان کابل ها ی تولیدی با مشخصات ذیل قابل ارائه می باشد.

عرض نردبان کابل: از ۵۰میل تا۱۱۰۰میل

ضخامت ورق نردبان کابل از یک میل تا ۳میل

نوع ورق مصرفی : کاشان، فولاد مبارکه اصفهان، قزاق روسیه، گالوانیزه و روغنی ST37

نوع روکش: گالوانیزه فابریک با کوتینگ ۱۸۰به بالا، گالوانیزه گرم، عمقی داغ جهت جلوگیری از زنگ زدگی، رنگ استاتیک مدل ساده و چرمی جهت عایق برق، نمای زیبای کار و جلوگیری از زنگ زدگی

نوع بسته بتدی: پالت بندی در صورتیکه حجم و تعداد بالا باشد با پالتهای چوبی و تسمه های فلزی پالت بندی میگردد. جهت سهولت در حمل و جابجایی وبسته بندی، قطعات و نردبان کابل های رنگ شده بصورت رنگ استاتیک جهت سلامت رسیدن بار به مقصد، با پلاستیک های حباب دارصورت میگیرد.

یکی از روش های انتقال نیرو وکابل کشی در سیستم برق رسانی استفاده از LADDER یا نردبان کابل می باشد. نردبان کابل در کارخانجات و مراکز صنعتی، مجتمع ها و برج های مسکونی و تجاری قابل استفاده می باشد.

نردبان کابل بنا به تعداد و حجم کابل های استفاده شده در محل، عرض،نوع و ضخامت آن مشخص و طبق درخواست تولید و مونتاژ می شود.

خواص استفاده از نردبان کابل:

در محیط هایی که بصورت بسته می باشد و جریان هوا در آن محیط بصورت ساکن می باشد معمولأ برای اتصال سیم، برق رسانی و کابل کشی از نردبان کابل استفاده می شود به دلیل سکونت جریان هوا، نردبان کابل سیم کابل کشی را بصورت افقی یا عمودی هدایت کرده و جهت نصب کابل به روی نردبان از بست های چنگالی استفاده می شود که بصوورت ریگلاژی بوده و انواع کابل ها در سایزهای مختلف را به پله های نردبان کابل نصب کرده و کابل کشی را سهل می کند.

نوع ورق نردبان کابل بستگی به محیطی دارد که نردبان کابل در آنجا استفاده میگردد، برای مثال چنانچه محیط مرطوب و نمناک باشد از ورق روغنی جهت آبکاری گرم (عمقی داغ) با میکرون آبکاری بین ۶۵تا۸۰ استفاده می شود.

مراحل آبکاری پس از تولید نردبان کابل به اینصورت میباشد که ابتدا تمامی اتصالات جهت اسید شویی و چربی زدایی در داخل مخزن اسید ریخته می شود، سپس با محلول شسته و داخل مخزن روی (گالوانیزه گرم/عمقی داغ) می شود، بعد از اتمام آبکاری جهت تبدیل به نردبان کابل عمق داغ(گالوانیزه گرم)، مونتاژ شده و نردبان کابل های ۲متری با ۷پله بفاصله ی ۲۵سانت و نردبان کابل های ۳متری با

۱۰پله بفاصله ۲۵سانت آماده ی تحویل می شوند. نوع این پله ها بصورت ریل های بست چنگالی می باشد که با پیچ و مهره و واشر تخت و فنری مونتاژ می شود.

کاربرد نردبان کابل:

نردبان کابل می تواند جهت عبور کابل های کنترل و فرمان و قدرت که در اثر عبور جریان الکتریسیته گرمای بالایی تولید می کند مورد استفاده قرار می گیرد.

نردبان کابل با رعایت استانداردهای ملی و بین المللی طراحی و تولید می شود، بطوریکه کمترین مقدار ضایعات ورق و بیشترین استحکام تحمل بار و دوام کافی را در شرایط مختلف آب و هوایی کشور را دارا باشد.

نردبان کابل با عرض های ۵الی۱۱۰سانت ، طول ۲ الی۳مترو ضخامت ۱الی۳میل می باشد. نوع ورق گالوانیزه فابریک با کوتینگ۱۸۰ به بالا و یا گالوانیزه گرم عمق داغ و یا بنا به درخواست جهت نمای زیبا با رنگ استاتیک پودری مدل چرمی تولید می گردد. به منظور حفاظت از کابل های عبوری انتخاب بهترین مسیر برتی کابل کشی، سهولت تعمیر و طول عمر بیشتر کابل ها در سیستم های انتقال انرژی از تولیداتی نظیرسینی کابل و نردبان کابل استفاده می گردد.

از محورهای اصلی شرکت سپکو (سپهر پژوهان کویر) میتوان به مواردی همچون کیفیت و رعایت استانداردهای مورد نیاز، قیمت مناسب، بهبود زمان تولید و تحویل کالا، مشتری مداری و جلب رضایت مشتری، ایجاد تنوع در تولیدات، نو آوری در تولید و به روز رسانی تولیدات شرکت اشاره کرد.

خدماتی که توسط شرکت سپکو (سپهر پژوهان کویر) ارائه میگردد شامل: طراحی و مشاوره و ترسیم نقشه های لازم جهت پروژه ها و کارخانه جات های صنعتی و مجتمع های مسکونی و تجاری توسط مهندسین مربوطه می باشد.

ساخت انواع سینی کابل  و نردبان کابل و کلیه اتصالات و قطعات جانبی با ورق های روغنی، گالوانیزه فابریک و استیل و گرم (عمق داغ) می باشد ضمنأ ضخامت جهت تولیدات اتصالات از ۰٫۸ میلیمتر تا ۵میلیمتر می باشد.

ساپورت های نردبان کابل:

دیواری، سقفی،زمین، ریگلاژی، عمودی و افقی و کلیه ساپورت براکت های سفارشی طبق نقشه و درخواست تولید می گردد.

ضخامت انواع ساپورت ها با پلیت ۵و دستک های ۲یا ۳میل با ورق از نوع گالونیزه فابریک، گالوانیزه گرم و رنگ استاتیک پودری مدل چرمی یا ساده می باشد.

اتصالات نردبان کابل از قبیل رابط بغلبند که بصورت نبشی میباشد انواع زانو های افقی، عمودی، رایزر،لولایی قابل تنظیم، سراهی های مساوی و یا تبدیلی می باشد.

شرکت سپکو (سپهر پژوهان کویر) با بیش از ۱۸ سال سابقه درخشان در صنعت تولید تجهیزات برق صنعتی شامل سینی و نردبان کابل و انواع لوله های فولادی برق با کلیه اتصالات و کلیه تجهیزات مربوطه و دارای سه استاندارد بین المللی در زمینه ایمنی، بهداشت و محیط زیست و مدیریت کیفیت می باشد که نشانگر تعهدات، حس مسوولیت و انگیزه این سازمان در جهت کسب رضایت شما عزیزان می باشد.

شرکت سپکو (سپهر پژوهان کویر) با استفاده از دستگاه های پیشرفته و کامل و با کادری مجرب و کارآزموده آماده انجام کلیه سفارشات می باشد.

 

(0) نظر
برچسب ها :
تور آفریقای جنوبی سفر نامه مجری مستقیم و بدون واسطه تور آفریقای جنوبی

تور آفریقای جنوبی

سفر نامه مجری مستقیم و بدون واسطه تور آفریقای جنوبی

تور آفریقای جنوبی South Africa tour

دفتر خدمات مسافرتی و جهانگردی سفر نامه مجری مستقیم و بدون واسطه تور آفریقای جنوبی ،  عظمت قاره آفریقا در یک پکیج پر زرق و برق به نام  تور آفریقای جنوبی متمرکز گردیده ، آفریقای جنوبی همانند کاسه ای است که شکوه طبیعت ، حیات وحش منحصر به فرد ، شهر سازی و مدرنیته و ملتی دوست داشتنی را در خود جا داده است . صدها دلیل برای سفر به این کشور وجود دارند اما مشهور ترین آنها گشت های سافاری ، مناظر خیره کننده ، مسیر زیبای گاردن روت و میلیونها دلیل دیگر است.

لیست تور های آفریقای جنوبی

هتل های آفریقای جنوبی

در تور آفریقای جنوبی سفرنامه خواهید دید : در آفریقای جنوبی انواع و اقسام محل اقامت موجود است از کمپ های مسافرتی تا هتل های پنج ستاره در نقاط مختلف این کشور. البته پیشنهاد می کنیم پیش از سفر خود، محل اقامت خود را رزرو کنید زیرا بویژه در روزهای تعطیل و روزهای خاص سال، یافتن محلی برای اقامت مشکل است.یکی از بزرگترین هتل های دنیا ،”قصر شهر گمشده” است که در آفریقای جنوبی ساخته شده و با 25 هکتار جنگل دارای 2 میلیون گیاه دست ساخته بشری یکی از زیباترین هتل های دنیا است.از دیگر هتل های افریقای جنوبی میتوان به هتل جامبو گست هاوس اشاره کرد که در عین حال منحصر به فرد و لوکس و مقرون به صرفه میباشد. هم چنین میهمانخانه دریایی 40 Winks تمام 40 اتاق این میهمانخانه با رنگهای گرم رنگامیزی و از لوازم مدرن برخوردارند. برخی از آنها نیز به چشم انداز کوهستان و یا دریا مشرف هستند. و هتل ایگل کرست اکزکیوتیو لاج که با ارائه خدمات نگهداری از اطفال و وجود زمین بازی مخصوص کودکان، سفر شما و دلبندانتان را به روزهای به یاد ماندنی تبدیل خواهد کرد.

 

لیست هتل های آفریقای جنوبی

جاذبه های گردشگری

آفریقای جنوبی

در تور آفریقای جنوبی سفرنامه خواهید دید:آیا می دانید که آفریقای جنوبی پایتخت ماجراجویی جهان است و کشور متنوع و زیبا است.فرهنگ های گوناگون آن، حیات وحش جذاب، مناظر خیره کننده، و سواحل زیبای آن یک تجربه فراموش نشدنی را برای گردشگران تور افریقای جنوبی سفرنامه ایجاد میکند.
باغ مسیر یکی از محبوب ترین جاذبه های توریستی آفریقای جنوبی است و به بهشت آفریقای جنوبی معروف است همچنین شامل بخش هایی از کوه ها، رودخانه ها، دریاچه آرام و سواحل طلایی است.یکی از مقصد های شناخته شده باغ مسیر، کنیسنا ست که بین جنگل های سرسبز و سواحل تالاب آرام واقع شده است فرصت های فراوان برای ماجراجویی در فضای باز کنیسنا در دسترس است صخره رنگارنگ و تالاب درخشان از دیدنی های جذاب این منطقه محسوب میشود و کیپ تاون و شبه جزیره کیپ بدون شک به عنوان یکی از زیبا ترین ترین،عاشقانه ترین و پر بازدیدترین شهرستان آفریقای جنوبی است مرکز مهم گردشگری در آفریقای جنوبی است.که به پادشاه مشهور جهان معروف است و یکی از مناطق بیولوژیکی متنوع روی زمین است و ژوهانسبورگ بزرگترین و ثروتمندترین شهر آفریقای جنوبی است.گاهی با نام شهر طلایی شناخته می شود چرا که معادن طلای بزرگی را در خود جای داده وضربان قلب آفریقا جنوبی است.پارک ملی کروگر از هیجان انگیز ترین مقصد آفریقای جنوبی است و تجربه ای زنده از حیات وحش و دیدن فیل، بوفالو، شیر، پلنگ و کرگدن را برای گردشگران رغم می زند .اگر قصد سفر به آفریقای جنوبی را دارید توصیه میکنیم دیدن پارک ملی کروگر هم جز برنامه های سفرتان قرار دهید.

لیست جاذبه های گردشگری  آفریقای جنوبی

 حیات وحش آفریقای جنوبی

در تور آفریقای جنوبی سفرنامه خواهید دید:از نظر حیات وحش 5 حیوان بزرگ موجود در آفریقای جنوبی جز جاذبه های اصلی این کشور محسوب میشود. این گروه شامل فیل های آفریقایی، کیپ بوفالو، شیر، کرگدن سیاه ، و پلنگ است. این ترکیب از درنده و پستانداران بزرگ زمینی در این منطقه باعث شده گردشگران زیادی از این منطقه دیدن کنند به یکی از قابل توجه ترین مناطق در جهان تبدیل شود.مناظر آفریقای جنوبی ارائه طیف کاملی از انواع زیستگاه های سبز و متراکم است که برای هزاران گونه جانوری ایده آل است. پرندگان، پستانداران، خزندگان، دوزیستان و انواع بسیار متنوعی از حشرات شگفت انگیز به وفور در ذخایر بازی و پارک های ملی کشور و همچنین در حومه وحشی و طبیعی، بصورت رایگان پیدا میشود.دشت های افریقای جنوبی خانه ی پستاندارن بزرگ از جمله فیل و شیر و کرگدن و پلنگ و گاو وحشی است. در پارک ملی کروگر بیش از 10000 فیل و 20 000 بوفالو یافت میشود. کرگدن سفید نیز بازگشت در آستانه انقراض بازگردانده شد و در حال حاضر در حال پیشرفت درپارک ملی کروگر است.و دیگر حیوانات آفریقایی مثل کرگدن، زرافه، KUDU، یالدار (گنو معروف) و گورخر، در مناطق حفاظت شده آفریقای جنوبی دیده می شود. بیشتر فعالیت حیوانات در نزدیکی رودخانه ها دیده می شود.

لیست حیات وحش آفریقای جنوبی

 

 

غذا های آفریقای جنوبی

 

در تور آفریقای جنوبی سفرنامه تجربه خواهید کرد:غذاهای دریایی، یک غذای اصلی در رژیم غذایی آفریقای جنوبی است . ترشی راک خرچنگ، صدف، هشت پا جز غذاهای دریایی محبوب هستند. برای بسیاری از مردم آفریقای جنوبی گوشت مرکز هر وعده غذایی است.
Boerewors 
به عنوان سوسیس آفریقایی در نظر گرفته شود . گوشت  موجود در سوسیس از گوشت گوسفند و گوشت گاو و خوک و با طیف گسترده ای از ادویه جات ترشی جات که برخی از آنها عبارتند از آویشن و رازیانه و گشنیز و میخک، نعناع و زنجبیل و
Bobotie 
غذای ملی و رسمی آفریقای جنوبی است که از ترکیب چاشنی  گوشت گاو، گاهی اوقات بره ، ترشی و رب آلوچه و نان شیر خیس درست میشود
یکی دیگر از غذاهای محبوب در آفریقای جنوبیsambal است که حاوی گوجه فرنگی خرد شده و موز و گردو نارگیل است.
Koeksisters 
غذای مورد علاقه در میان جامعه آفریقای جنوبی استمی تواند در واقع به عنوان سبزیجات قندی در نظر گرفته شود و معمولا در چربی و شربت غلتانده و سپس سرخ و بعد سرو میشود. که بسیار چسبناک و شیرین است طعم و مزه عسل را دارد.

Pap یک غذای سنتی آفریقای جنوبی است .پاپ از ذرت زمین ساخته  شده و بسیار شبیه به بلغور آمریکایی است. برا ی ایجاد یک خمیر متراکم ذرت را با آب داغ مخلوط کرده و هم میزنیم .پاپ معمولا با گوشت یا خورش سبزی همراه است.

لیست غذا  آفریقای جنوبی

 

 

(0) نظر
برچسب ها :
خدمات سئو سایت یاس سئو

خدمات سئو سایت یاس سئو

ابتدا سلام

اولین نکته ای که باید به حضور شما درباره سئو سایت عرض کنم این هست که سئو یک فرآیند بلند مدت و دائمی  هست

مثل:

  • تبلیغات فیزیکی کسب و کارتان
  • تلاش و تمرین یک ورزشکار برای رسیدن به آمادگی و ادامه این تلاشبرای در اوج ماندن
  • و

پس اگر با این دیدگاه که سئو یک فرایند کوتاه مدت و مقطعی هست و یا این شکل مشاوره ای به شما داده شد پیشنهاد میکنم مقاله سئو جنگی همیشگی را حتما بخوانید و هرگز با این تفکر وارد مسئله سئو نشوید زیرا در این صورت زمان، انرژی، پول و شاید وب سایتتان را از دست بدهید.

و اما شکل صحیح انجام سئو واقعاً چیست؟

سئو یک فرایند دائمی ، انرژی بر ، زمان بر و هزینه بر است. (از هزینه بر بودن خدمات سئو نترسید یک پروژه سئو موفق و صحیح  حداقل ۱۰۰۰٪ هزینه خود را به شما برمیگرداند)

دائمی : رقبا برای رسیدن به نتایج ابتدایی گوگل تلاش میکنند رسیدن شما به نتایج ابتدایی گوگل تازه شروع سئو وب سایت شما می باشد.

انرژی بر : ایجاد محتوا و بروز نگه داشتن وب سایت، و سئو خارجی وب سایت شما هر روز از شما وقت و انرژی فراوانی خواهد گرفت پس هایپ فراموش نشه  😂

هزینه بر: برای انجام هر دو مورد بالا که هر کدام شامل زیر مجموعه های فراوانی هستند هزینه های بالایی خواهد داشت تا شما مالک یک وب سایت قوی و استوار شوید.

مراحل دریافت خدمات سئو

۱.بهینه سازی داخلی  وب سایت

۲.بهینه سازی خارجی وب سایت

۳.پشتیبانی و نگهداری سئو سایت

خدمات سئو در یاس سئو:

انجام یک پروژه سئو و بالا آمدن یک وب سایت در نتایج گوگل به فاکتور های مخطلفی بستگی دارد که شامل:

۱.موضوع کلمه کلیدی

۲.رقابت کلمه کلیدی

۳.وضعیت وب سایت شما

۴.عمر و سابقه وب سایت شما

۵.وضعیت وب سایت رقبا

و با توجه هر یک از این فاکتور ها حجم و زمان فعالیت بر روی وب سایت شما مشخص میشود

هزینه سئو سایت من در کلمه (X) چقدر میشود؟

بسیار پیش آمده دوستانی که با بنده تماس میگیرند تا از وضعیت و هزینه سئو وب سایتشان مطلع شوند این انتظار را دارند که در همان لحظه جواب سوال شان را دیافت کنند؟

اعلام قیمت سئو وبسایت بدون بررسی  فاکتور های بالا کار بسیار غیر حرفه ای و اشتباهی است به این دلیل که شرایط کار بر روی یک وب سایت با هر وب سایت دیگری در یک کلمه کلیدی متفاوت است و این اعلام قیمت و هزینه می تواند نشانه ی غیر حرفه ای بودن مجموعه ای که بدون بررسی فاکتور های بالا اعلام قیمت میکند باشد.

جهت دریافت هزینه خدمات سئو وب سایت از یاس سئو میتوانید از طریق بخش تماس با ما با بنده تماس بگیرید و یا از طریق بخش درخواست استعلام هزینه سئو وب سایت با بنده در تماس باشید.

  • اگر می خواهید وب سایت شما را به در نتایج نخستموتورهای جستجو یافت شود؟
  • آیا  می خواهید وب سایت شما با موتورهای جستجو سازگار باشد؟
  • آیا میخواهید تعداد زیادی مشتری بالقوه  بازدیدکننده وب سایت شما باشند ؟

خدمات سئو یاس سئو SEO یک راه حل عالی است

همه این ها با خدمات بهینه سازی موتورهای جستجو یاس سئو برای شما اتفاق می افتد.

 

(0) نظر
برچسب ها :
تورهای نوروزی 96 با سفر نامه

تورهای نوروزی 96 با سفر نامه

با نزدیک شدن به پایان سال و رسیدن سال نو، سفرهای سیاحتی، تفریحی شروع میشود. شما شیوه سفرتان را خودتان مشخص میکنید و در این زمینه کاملا مختار هستید که بطور شخصی و انفرادی و یا از طریق تور و آژانس های مسافرتی که خدمات متفاوتی را ارائه می کنند، مسافرت تان را انجام دهید. روح آدمی، در اثر اشتغال به کارهای روزمره دچار خستگی می شود و نیازمند تفریحات نشاط آور و شادابی و تنوع در زندگی می باشد. «تفریح » به معنای ایجاد فرح وسرور و انبساط خاطر و شادابی روح و جان است. چه چیزی بهتر از تورهای نوروزی 96 و گشت و گذار در طبیعت های زیبا که نوعی مسرت آفرین و شادابی آور است و تعطیلات نوروزی و استفاده از تورهای نوروزی فرصتی برای ایجاد تنوع و شادی در زندگی است .فصل بهار ماههای ژانویه ، فوریه و مارس بهترین زمان برای سفر ولذت بردن از تورهای نوروزی مختلف درطبیعت زیبای بهاری است.
مهم ترین عامل در انتخاب مقصد ، بودجه و میزان پولی است که برای تعطیلات نوروز و استفاده از تورهای نوروزی اختصاص می دهید، اگر به همراه اعضای خانواده خود سالی یک بار به تعطیلات درخور و شایسته بروید و از تورهای نوروزی هیجان انگیز و دلچسب استفاده کنید، قطعا بهتر از چندین سفری خواهد بود که با امکانات محدود و در محیط های نا امنی سپری شده و حسرت فعالیت های تفریحی، خوراک های لذیذ و خرید را بر دل اعضای خانوادتان می گذارد.

اگر علاقه ی زیادی به طبیعت و محیط زیست دارید تور آفریقای جنوبی یکی از بهترین انتخاب هابرای سفر و یکی از پر طرفدار ترین تورهای نوروزی 96 می باشد این کشور که در جنوبی ترین قسمت قاره آفریقا بین دو اقیانوس اطلس و هند قرار گرفته است، بیشترین توریست را نسبت به سایر کشور های همسایه ی خود دارد و دارای طبیعتی بسیار زیبا و تنوع حیات وحش مناسب و دارای شهرهای بزرگ و مدرنی است و بزرگترین و مهم ترین شهر آن ژوهانسبورگ است این شهر با موزه ها, پارک ها, گالری های نقاشی و دیدنی های بسیار و همچنین معادن عظیم طلا خواستگاه بسیاری از گردشگران است و بسیاری از توریست ها از سراسر جهان جهت دیدار از پارک های وحش این کشور هر ساله به آفریقای جنوبی سفر می کنند و این گشور از نظر گردشگری دارای جاذبه های بسیاری است. سفر به آفریقای جنوبی سفر به قاره ی پدیده هاست, طبیعت بکر, حیات وحش و پدیده هایی که شاید نظیرشان در هیچ جای دیگری از کره ی خاکی وجود ندارد.
قاره ی آفریقا خواستگاه دیدنی های بی مانند و بی پایان است.

یکی از پر طرفدارترین تورهای نوروزی 96 خارجی مربوط به کشور برزیل است.برزیل یکی از جذاب ترین کشورهای دنیا است امکان ندارد کسی به برزیل سفر کند و  به فکر دیدن کارناوالهای رنگارنگ آن نیفتد .جنگل‌های استوایی، آمازون، سواحل بکر و دست نخورده و روحیات پر انرژی مردم برزیل هر طرفدار جهانگردی و مسافران با ذوق را به خود جذب می‌کند. در تور برزیل ساحل ایپانما یکی از پر طراوت ترین مناطق ریودوژانیرو در برزیل می باشد و محلی مناسب برای هتل ها و انواع تفریحات در این شهر محسوب می گردد عواملی چون اندازه و آب و هوا و منابع طبیعی غنی این کشور را متمایز کرده‌است. بخش بزرگی از آن پوشیده از جنگلهای بارانی آمازون است که در حوضه آب ریز رود آمازون بوجود آمده‌اند طوطی دم بلند از پرندگان مختص برزیل است تنوع زیستی جانوری و گیاهی در این کشور بسیار زیاد است.ریو دومین شهر بزرگ برزیل است ریو شهر سواحل طلایی و کوه‌های سرسبز است دیدنی‌های اینجا هر سلیقه‌ای را عاشق خودش می‌کند

اگر بخواهید کل قاره‌ی آمریکا را در مدتی کوتاه و یا تعطیلات نوروز بگردید و اگر به دنبال سفری ارزان باشید، تور نوروزی آرژانتین می‌تواند گزینه مناسبی برای  شما باشد آرژانتین هشتمین کشور بزرگ دنیا و یکی از مقاصد محبوب گردشگری در آمریکای جنوبی است. آرژانتین کشوری تاریخی با فرهنگی غنی است که سالانه گردشگران زیادی از سراسر دنیا به آن سفر می‌کنند. شهر‌های زیبا، موزه‌ها، جاذبه‌های طبیعی و تفریحی گوناگون سبب شده این کشور میان گردشگران بسیار محبوب شود. همچنین آرژانتین به‌عنوان کشوری بین‌المللی شناخته می‌شود که در آن منطقه بیشتر از همه‌ی کشور‌های اطراف خود به کشور‌های اروپایی شباهت دارد. برای تفریح و گردش در آرژانتین وقت بگذارید و مطمئن باشید که مناظر زیبا و جاذبه‌های مختلف آن ارزش وقت گذاشتن را دارد. . از کافه‌های شهر بوینس آیرس گرفته تا زیبایی‌های طبیعی آبشار‌های ایگواسوو یخچال‌های طبیعی پریتو مورنو همه و همه جاذبه‌هایی بسیار زیبا و شگفت‌انگیز گردشگری هستند. برخی از زیبا‌ترین مناظر دنیا یعنی بیابان پاتاگونیا، رشته کوه‌های آند و رود لاش در کشور آرژانتین هستند.

اگر می خواهید برای تعطیلات نوروزی خود یک کشور آسیایی را انتخاب کنید که بتوانید انواع جاذبه ها را در آن تجربه کنید ما تور نوروزی ژاپن را به شما توصیه  میکنیم تور ژاپن یکی از زیباترین و جذابترین تورها در دنیا میباشد . در این سال ها ژاپن تبدیل به یکی از جذاب ترین کشورهای دنیا شده است. فرهنگ منحصر بفرد، غذاهای عالی و پیشرفت تکنولوژیک این کشور بقیه کشورهای دنیا را شگفت زده کرده و به آنها الهام بخشیده است.
یکی از جاذبه هایی که شاید در سایر کشور ها به آن کمتر رسیدگی شود جاذبه های حیات وحش و گیاه شناسی در ژاپن می باشد که دارای نمونه های عالی است که دیدن از آن واقعا ارزش دارد. جنگل بامبو ، یکی از زیباترین جنگل های جهان در ژاپن میباشد. این جنگل در منطقه غربی کیوتو (Kyoto) ژاپن قرار گرفته است و یکی از زیباترین مکان های دیدنی و گردشگری ژاپن به شمار میرود. در فصل بهار شکوفه‌های گیلاس، در فصل تابستان ورزش‌های آبی، در پاییز درختان وکوه‌های رنگ‌آمیزی شده با رنگ‌های پاییزی و در زمستان ورزش‌هایی همچون اسکی، گردشگران زیادی را از گوشه و کنار جهان به سوی خود فرا می‌خواند تا تجربه‌ای فراموش نشدنی را از سفر به ژاپن کسب کنند.
استقاده از فرصت تعطیلات سال نو میلادی در استرالیا، شما را با جشن ها و فستیوال های داخلی بی نظیری مواجه می کند استرالیا شبه قاره ایست پهناور و دارای آب و هوای متنوع و با تنوع جانوری و گیاهی قابل توجه که هر ساله میزبان میلیون ها توریست از سراسر جهان می باشد. این کشور دارای امکانات رفاهی و گردشگری فراوانی است و دارای پارک های بسیار بزرگ و زیبا، سواحل مختلف و حیوانات دوست داشتنی مانند کانگرو و خرس کوالا می باشد. این کشور دارای امکانات حمل و نقل بسیار مناسبی بوده و دارای هتل ها و پارک های بازی و مراکز توریستی بسیاری می باشد. . مهم نیست شما به چه سبکی سفر می‌کنید، به‌هر حال استرالیا جاذبه‌ای دارد که شما را به‌ سوی خود بکشاند. آب و هوای استرالیا معتدل است و همین خصوصیت، استرالیا را در چهار فصل سال، مقصد توریست ها می نماید. تور نوروزی چند روزه بهترین راه برای لذت بردن از زیباترین جزیره‌های دنیا یعنی <وایت‌ ساندیز (Whitsundays) > است. این‌جا برای دریانوردی و انواع قایق‌رانی عالی است

مسافران حرفه ای همیشه سعی میکنند تا موقعیت جغرافیایی هر کشور را بررسی کنند و بهترین زمان برای سفر به آن کشور را انتخاب کنند تا بیشترین لذت را از سفر خود ببرند.مکزیک کشور گرم سیر و مرتفعی است . همچنین به علت وجود جنگلهای فراوان و نزدیکی به دریا آب و هوای مرطوبی نیز دارد.
و اما بهترین زمان سفر به مکزیک از ماه ژانویه تا پایان ماه دسامبر میباشد. در این زمان هوای مکزیک معتدل و بسیار مناسب میباشد ، باد خنکی می وزد در  ساعاتی از روز باران نم نم شروع به بارش میکند و هوا را تازه میکند .یکی از جاذبه های عجیب و جالب طبیعی در جزیره ماریتا در مکزیک یک ساحل مخفی است این ساحل که تقریبا ده ها متر دور تر از ساحل اصلی قرار گرفته یک مکان جالب و دنج برای تفریح به شمار می اید.ارتباط این ساحل با خود دریا از طریق تونلی در زیر زمین است که باعث میشود این ساحل همانند یک ساحل واقعی به نظر آید.ضمن اینکه دیواره های تونل مانند موج شکن عمل میکنند و در زمان های طوفانی میتوان با خیال آسوده در آبهای این ساحل کم نظیر به شنا کردن بپردازند.کنکان زیباترین و مهم‌ترین مکان توریستی مکزیک محسوب می شود. این مکان دارای آب و هوای معتدل با آب‌های شفاف می باشد که با غروب درخشان آفتاب پوشیده شده است. کنکان یکی از بهترین مکان‌های تفریحی کشور از نظر تنوع رستورانها، مغازه‌ها و سرگرمی‌هاست.

بهترین زمان برای سفربه مراکش فصل بهار و پاییز است. شهریورتا آبان آب و هوای فاس برای گردش عالی است و گردشگران کمی هم در شهر وجود دارند همین باعث می‌شود قیمت هتل‌ها ارزان‌تر شود و بازدید از مکان‌های تاریخی هم آسان‌تر. شهر مراکش به عنوان شهر سرخ شناخته می شود
در سفر به مراکش نباید بازارها را از دست داد. مدینه (منطقه تاریخی شهر) بهترین مکان برای شروع خریدهایتان است. قصر البدیع که در واقع فقط بقایای یک قصر است، هنوز هم یکی از مهمترین و زیباترین مکان های مراکش برای بازدید است از شهرهای مهم مراکش رَباط است که پایتخت است آسفی که شهری باستانی استآثار عمده تاریخی این کشور که عبارتند از مساجد ، آرامگاههای سلاطین و کاخها در سه شهر تاریخی فاس، مکناس و شهر مراکش واقع هستند. البته در شهرهای کازابلانکا و رباط و شمال کشور مانند طنجه نیز آثار تاریخی و سیاحتی بسیاری وجود دارد.

 

(0) نظر
برچسب ها :
بدون عنوانشرکت آشیان آرای شرق

شرکت آشیان آرای شرق

شرکت اشیان آرای شرق از سال 86 با هدف تولید و واردات محصولات متنوع ساختمانی از قبیل درب ضد سرقت ، درب ضد حریق ، درب آسانسور ،  درب های اتاقی ، صنایع چوبی و  فینگرجوینت و دزدگیر درب و با چشم انداز ارتقاء تولید ملی و جلب رضایت مشتری  پا به عرصه تجارت وتولید نهاد و در تلاش است تا با برندهای خارجی  در کیفیت ، دقت و به روزبودن تکنولوژی رقابت نماید .

این شرکت هم اکنون به عنوان اولین تولید کننده درب ضد سرقت فلزی و چوب های فینگر جوینت در ایران و همچنین تولید و واردات درب ضد سرقت و طرح ترک و ترکیه ای فعالیت می نماید .

درب ضد سرقت آشیان دور

شرکت آشیان آرای شرق فعالیت خود را در سال ۱۳۵۸ در زمینه وارادت و توزیع دربهای ضد سرقت و دربهای داخلی آغاز نمود که با واردات دربهای ضد سرقت از ترکیه ؛تایوان وچین یکی از اولین توزیع کنندگان انواع دربهای ضد سرقت در ایران بود .این شرکت از سال ۱۳۹۰۰ و با مطالعات وسیع در زمینه تولید دربهای ضد سرقت موفق به تاسیس کار خانه تولیدی انواع دربها گردید که از آن زمان تاکنون با تولید دربهای فلزی با رنگ دکورال ؛دربهای ضد سرقت ام دی اف طرح ترک دربهای اتاقی یکی از تولید کنندگان عمده این محصول در ایران بوده است.

هدف اصلی این شرکت تولید انواع دربهای ضد سرقت و اتاقی با جدیدترین تکنولوزی و روشهای روز جهانی است

که در این زمینه موفق گردید اولین تولید کننده انواع دربهای ضد سرقت دور آلومنیم و اولین تولید کننده دزد گیر درب ضد سرقت باشد همچنین در زمینه دربهای اتاقی این شرکت با خرید وراه اندازی  دستگاه تمام اتوماتیک تولید چوب فینگرجویت دربهای اتاقی را با استفاده از چوب فینگر جویت تولید می نماید همچنین با گسترش کار گاههای کوچک تولید درب ضدسرقت طرح ترک در کشور این شرکت هدف خود را در تامین مواد اولیه جهت این کار گاهها هدف گذاری نمود که اکنون یکی از اصلی ترین توزیع کنندگان چهار چوب و لنگه معمولی و دور آلومنیم ؛دزد گیر ؛پرفیل آلومنیم دور لنگه  ؛پروفیل روکش چوب تولید رویه  و انواع رویه بر حسب درب ضد سرقت در کشور می باشد.


(0) نظر
برچسب ها :
واردات و فروش انواع دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته

واردات و فروش انواع دوربین مدار بسته

شرکت فنی مهندسی نگاه سیستم از سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را در زمینه واردات و اجرای سیستم های امنیتی دوربین مدار بسته آغاز نموده است. این شرکت با داشتن کادر مهندسین  مجرب و متخصص امکان واردات مشاوره طراحی فروش نصب و راه اندازی آموزش و خدمات پس از فروش را فراهم آورده اند.

همچنین شرکت نگاه سیستم با هدف جلب رضایت مشتری و ارایه خدمات با کیفیت بالا واردات و مونتاژ دوربین های مدار بسته hinix را به بازار ارایه کرده است.

معرفی کمپانی برند hinix 

کمپانی hinix  در سال ۲۰۰۸ تاسیس گردیده است نبوغ و نوآوری hinix باعث شد تا این کمپانی به عنوان یکی از تولیدکنندگان پیشرو برای محصولات دوربین های مدار بسته در چین مطرح شود. ما در تحقیق و توسعه تولید انواع مختلف سیستم های نظارتی از جمله دوربین های آنالوگ دوربین های (IP AHD)DVR. NVR. AHR   و غیره با توسعه و پیشرفت در این سال ها و تخصص مهندسین hinix در آینده ی نزدیک محصولاتی با تنوع بیشتر و تکنولوژی جدیدتر گامی بلند در عرصه سیستم های نظارتی برخواهد داشت. ما به اصل کیفیت در رشد فناوری و توسعه و خدمات برای همیشه پایبندیم. تکنسین های کنترل کیفیت ما با بررسی تمام محصولات دوربین مدار بسته قبل از حمل و نقل اقدام می کنند. محصولات ما دارای گواهینامه iso9001 و سیستم مدیریت کیفیت و گواهینامه های بین المللی مانند CE-ROHS-FCC می باشند. تا به امروز محصولات ما به بیش از ۵۰ شرکت در بیش از ۳۰ کشور در جهان به فروش می رسد.

شرکت فنی مهندسی نگاه سیستم تنها نماینده رسمی کمپانی hinix در ایران بوده و آماده پذیرش نمایندگی در سراسر کشور می باشد.

 

(0) نظر
برچسب ها :
کارت پزشکی درمان یار چیست؟

کارت تخفیف پزشکی

کارت تخفیف پزشکی  درمان یار چیست؟

کارت تخفیف پزشکی درمان یار این امکان را فراهم میکند که در خدمات

که عمدتا تحت پوشش خدمات بیمه ای نبوده و یا از پوشش مناسبی برخوردار نیستند ، و استفاده از این خدمات هزینه های سنگینی را به ساختار اقتصادی فرد و خانواده وارد می کند و گاهی همین فشار سنگین مالی بهانه ای برای درمان نکردن و یا به تاخیر انداختن درمان مناسب می شود.

چرا کارت تخفیف پزشکی درمان یار؟

شما عزیزان با در اختیار داشتن کارت تخفیف پزشکی درمان یار می توانید تا ۶۰ % از هزینه های کمر شکن درمانی و پزشکی خود را کاهش دهید و با داشتن کارت تخفیف پزشکی درمان یار میانگین سلامتی و بهداشت خود و خانواده عزیزتان به میزان بالایی افزایش دهید.

آیا کارت تخفیف پزشکی درمان یار یک نوع بیمه است؟

خیر . کارت تخفیف پزشکی درمان یار مثل یک پوشش بیمه ای هزینه های درمانی شما را کاهش می دهید اما یک کارت بیمه ای یا یک بیمه نامه نیست.

مقایسه کارت تخفیف پزشکی درمان یار با پوشش بیمه ای

۱-شما برای پوشش بیمه ای باید مراحل خاصی را پشت سر بگذارید و شرایط خاص بهره مندی از پوشش بیمه ای را داشته باشید تا تحت پوشش بیمه قرار بگیرید اما برای بهره مند شدن از خدمات کارت تخفیف پزشکی درمان یار نیازی به گذراندن مراحل خاص یا داشتن شرایط خاصی نیست.

۲-کارت تخفیف پزشکی درمان یار خدماتی را تحت پوشش قرار داده که عمدتا تحت پوشش خدمات بیمه ای نبوده و یا پوشش خاصی به آنها تعلق نمیگیرد.

۳-در استفاده های مستمر از پوشش بیمه ای به شما فرانشیز تعلق می گیرد و در هر استفاده باید نسبت به استفاده قبلی مبلغ بیشتری پرداخت کنید ، استفاده از کارت تخفیف پزشکی درمان یار شامل هیچگونه فرانشیز و اضافه پرداختی نسبت به استفاده قبلی نمی شود.

۴-شما برای بهره مندی از پوشش بیمه ای در خدمات فوق به صورت ماهیانه باید حداقل مبلغ ۵۰٫۰۰۰ تومان هزینه کنید که برای یک خانواده ۴ نفره سالانه ۲٫۴۰۰٫۰۰۰ تومان هزینه خواهد داشت ،شما عزیزان جهت اشتراک کارت تخفیف پزشکی درمان یار هیچ مبلغی پرداخت نخواهید کرد. (مبلغ بسیار اندکی جهت صدور کارت و ثبت نام شما پرداخت خواهید کرد)

۵-استفاده از پوشش بیمه ای دارای سقف استفاده می باشد و این سقف هزینه ای از ۲۰۰٫۰۰۰ تومان تا ۴۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد که با استفاده کامل از این سقف هزینه پوشش شما در آن بخش اتمام می یابد ، کارت تخفیف پزشکی درمان یار شامل هیچ گونه سقف استفاده و مصرفی نمیباشد و شما می توانید بدون محدودیت از آن استفاده کنید.

خدمات کارت تخفیف پزشکی درمان یار  را تجربه کنید و در اقتصاد خود و خانواده عزیزتان یک تغییر بزرگ و مثبت ایجاد کنید
باشد که خدمت دهندگان خوبی برای شما باشیم

(0) نظر
برچسب ها :
تیپ تاپ وب

 تیپ تاپ وب

بهینه سازی سایت در کنار طراحی سایت یکی از ستون های تبلیغات در گوگل هستند که به آن سئو می گویند

با پیشرفت تکنولوژی و تغییر رفتار و فرهنگ جوامع گستره و نوع کسب و کار ها روز به روز گسترش پیدا کرده و دست خوش تغییرات کوچک و بزرگی می شود ، یکی از این تغییرات بزرگ تأثیر اینترنت برکسب و کار ها بوده که  طراحی وب سایت به عنوان یک پایگاه اینترنتی یکی ازاصلی ترین و ابتدایی ترین گام جهت ورود به این بازار بزرگ و رو به گسترش میباشد. بعد از ورود به این بازار بزرگ دیده شدن (سئو سایت) در این بازار اصلی ترین دغدغه افراد خواهد بود که در صورت دیده شدن توسط مشتری ها کسب و کار ، درآمد و سود شما چند برابر خواهد شد

خدمات تیپ تاپ وب

طراحی سایت

طراحی و توسعه انواع وب سایت

سئو سایت

بهینه سازی موتور جستجو

طراحی فروشگاه اینترنتی

فروش آنلاین با حداکثر امکانات

پشتیبانی سایت

پشتیبانی فنی و محتوایی وب سایت

میزبانی و هاستینگ

میزبانی حرفه ای ویِژه مشتریان تیپ تاپ وب

بازاریابی شبکه های اجتماعی

فروش محصولات و تبلیغات از طریق شبکه های اجتماعی

ایمیل مارکتینگ

ارسال ایمیل های هدفمند و گسترده

 

(0) نظر
برچسب ها :
X